• Istorija

UAB Scandinavian Accounting and Consulting (SAC) buvo įkurta 1994 metais norvegų įmonės Scandinavian Accounting and Consulting AS, kuri atstovavo 20 patyrusių Norvegijos auditorių, buhalterių ir ekonomistų. Pirminė SAC misija buvo tapti praktine mokymo baze baigusiems audito kvalifikacijos studijas Lietuvoje ir įgyti audito praktinės profesinės patirties.

Tik kuriantis audito profesijai Lietuvoje, audito paslaugų pagrindą formavo skandinaviška verslo procesų patirtis ir išdirbta audito metodologija. Tačiau netrukus, įmonė vietoj praktinių mokymų bazės tapo audito paslaugų teikėja ir 1996 buvo įsigyta dabartinių partnerių.

Pradėjusi savo veiklą biure Kaune, augant klientų skaičiui įmonė išplėtė savo veiklą kituose Lietuvos miestuose. 2003 metais SAC atidarė savo biurą Vilniuje.

2008 metais SAC buvo pakviesta prisijungti prie tarptautinio Baker Tilly International tinklo. Baker Tilly International yra vienas iš dešimties didžiausių pasaulyje tinklų, jungiantis nepriklausomas apskaitos ir verslo konsultacijų įmones, įsipareigojusias teikti išskirtinės kokybės paslaugas.

Laikui bėgant pastebėjome, kad klientai susiduria su vis sudėtingėjančiom problemom liečiančiom ne vien įprastinės apskaitos ar mokesčių klausimus ir pripažinome poreikį vystyti savo paslaugų paketą klientų poreikių padidėjimui patenkti. 2014 metais išplėtėme savo siūlomas paslaugas ir įtraukėme paslaugas liečiančias opiausius verslo strategijos, procesų vadymo, organizacijos struktūros ir finansų konsultavimo poreikius.

SAC