• Apie mus

UAB Scandinavian Accounting and Consulting (SAC) yra tarptautinė audito įmonė, teikianti audito, apskaitos ir verslo valdymo konsultacijas.

UAB Baker Tilly Baltics yra tarptautinė apskaitos įmonė, teikianti apskaitos, mokestines paslaugas ir finansų valdymo konsultacijas.

Mūsų klientai yra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, tarptautinių korporacijų įmonės, filialai ar atstovybės Lietuvoje, ne pelno siekiančios organizacijos ar kitos verslo formos vienetai. Jie pasirinko mus dėl profesinių žinių, praktiškų patarimų, ilgametės patirties, konfidencialumo, asmeninio dėmesio partnerių lygmenyje.

Mes esame nepriklausomas tarptautinio apskaitos tinklo Baker Tilly International narys. Baker Tilly International yra vienas iš dešimties didžiausių pasaulyje tinklų, jungiantis nepriklausomas apskaitos ir verslo konsultacijų įmones, įsipareigojusias teikti išskirtinės kokybės paslaugas.

Siekdami pagerinti paslaugų prieinamumą klientams Baltijos šalyse, nepriklausomi Baker Tilly International nariai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje sujungė savo pajėgas vienu vardu – Baker Tilly Baltics ir teikia paslaugas klientams septyniuose biuruose trijose Baltijos šalyse.

Lietuvoje savo paslaugas teikiame mūsų biuruose Vilniuje ir Kaune. Savo klientams teikiame paslaugas lietuvių, anglų, rusų, lenkų ir norvegų kalbomis.

SAC