• Partneriai ir vadovai

Mūsų žmonių profesionalumas ir sugebėjimai yra esminis sėkmės elementas teikiant paslaugas klientui. Dėl šios priežasties, mes skiriame nemažai laiko, pastangų ir finansinių resursų priimdami į komandą išskirtinius žmones, vystydami darbuotojų įgūdžius ir kompetencijas bei kurdami sąlygas asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Mūsų partnerių ir vadovų komanda

Laimutė Tinglum

Partnerė/ Generalinė direktorė / Audito departmento vadovė

Laimutė Tinglum - atestuota auditorė, turinti daugiau nei 25 metų patirtį audito, apskaitos ir mokesčių srityje. Viena iš Lietuvos Auditorių asociacijos steigėjų, pirmininkė ir valdybos narė. Aktyviai dalyvavo rengiant pirmąjį audito įstatymą Lietuvoje bei steigiant Lietuvos auditorių rūmus (LAR). Buvo LAR prezidento pavaduotoja ir aktyviai dalyvavo LAR mokymo ir kokybės kontrolės komiteto veikloje. Audito priežiūros komiteto prie Audito ir apskaitos tarnybos narė. Už indėlį kuriant ir tobulinant šiuolaikinę nepriklausomo audito sistemą Lietuvoje, 2006 metais Lietuvos Respublikos Seimo Audito komiteto apdovanota medaliu ir padėkos raštu.

Vidmantas Milius

Partneris / Verslo apskaitos departamento direktorius / Mokesčių konsultantas

Vidmantas Milius - finansų valdymo profesionalas, turintis daugiau nei 20 metų patirties verslo valdymo, apskaitos ir mokesčių konsultavimo srityse. Išskirtines, įvairiapusiškas įžvalgas ir profesinę patirtį jis įgijo dirbdamas patikrinimų specialistu Mokesčių inspekcijoje, finansų vadovu didelėje gamybinėje įmonėje AB Grigiškės, pardavimų ir rinkodaros vadovu smulkioje didmeninės prekybos įmonėje ir daugiau nei 14 paskutiniųjų metų apskaitos departmento vadovu ir partneriu SAC, teikdamas įmonių finansų valdymo konsultacijas, valdymo apskaitos sistemų kūrimo ir vidaus kontrolės sistemų diegimo paslaugas ir konsultacijas mokesčių taikymo klausimais įvairaus dydžio užsienio ir Lietuvos verslo vienetams. Vidmantas turi Norvegijos verslo mokyklos (BI) ir Vadybos ir Ekonomikos universiteto (ISM) verslo strateginio valdymo, vadybos ir administravimo magistro laipsnį (MBA).

Eglė Petrevičė

Strategijos direktorė

Eglė Petrevičė - finansų valdymo ir strategijos vadovė, turinti daugiau nei 15 metų patirties Lietuvos įmonėse ir tarptautinėse korporacijose. Ji turi didelę finansų valdymo, verslo steigimo ir strateginio planavimo patirtį Baltijos, Balkanų, Ukrainos ir Kazachstano rinkose. Eglė Petrevičė yra ekonomistė, baigusi Vilniaus universitetą, turi Baltijos vadybos instituto (BMI) verslo administravimo magistro laipsnį (executive MBA) ir yra profesionali valdybos narė, sertifikuota Bendrovių valdymo instituto Baltijos šalyse (Baltic Institute of Corporate Governance). Ji yra viena iš Lindyhop.lt, svingo eros šokių ir kultūros klubo Vilniuje, steigėjų ir profesionali šokių mokytoja. Eglė yra knygos "Tavo ir mano gyvenimo džiaugsmo knyga" bendraautorė.

SAC