Privatumo Politika

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės mūsų interneto svetainėje www.bakertilly.lt, kaip šią informaciją tvarkome ir kam ją perduodame.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB Scandinavian Accounting and Consulting, įmonės kodas 111507550, www.bakertilly.lt, tel. +370 37 320806, el. pašto adresas sac@bakertilly.lt .

Duomenų rinkimas ir tvarkymas

Siekdami teikti ir tobulinti savo paslaugas, mes renkame skirtingų rūšių informaciją:

 • Asmeniniai duomenys
 • Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje
 • Slapukai

Renkame ir naudojame duomenis šiais tikslais:

 • Teikti paslaugas
 • Tinkamai komunikacijai apie paslaugas
 • Stebėti ir analizuoti svetainės naudojimą
 • Nustatyti ir spręsti technines problemas

Asmeniniai duomenys

Svetainėje turite galimybę atsiųsti mums žinutę. Jūsų asmens duomenis, tokius kaip vardas ir pavardė, įmonės pavadinimas, el. pašto adresas, žinutės turinys, IP adresas, tvarkome siekdami sureaguoti į Jūsų kreipimąsi dėl mūsų teikiamų paslaugų ir užklausų. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – Jūsų sutikimas su mumis susisiekti.

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad mūsų svetainės lankytojai greitai ir patogiai rastų juos dominantį svetainės turinį. Todėl naudojamės Google Analytics įrankiais, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Daugiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia – https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lt&ref_topic=6157800.

Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite įsidiegti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį, kaip tai padaryti galite sužinoti čia – https://support.google.com/analytics/answer/181881?hl=lt.

Slapukai

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, IP adresą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą. Slapukai įrašomi tik, jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie:

 • užtikrina svetainės pagrindinių funkcijų veikimą,
 • atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
 • nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose,
 • fiksuotų statistiką apie svetainės lankomumą, apsilankymų trukmę, naršymo kelią.

Jei pageidaujate, galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Kaip tai padaryti galite sužinoti čia – www.allaboutcookies.org. Informuojame, kad tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų informacija, įskaitant ir asmens duomenis, gali būti perkelta ir tvarkoma kompiuteriais, esančiais už jūsų valstybės, valstijos ar kitos jurisdikcijos ribų, kuriuose duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos teisės aktų. Jei esate už Lietuvos ribų ir pasirenkate suteikti mums informaciją, įskaitant asmens duomenis teikiant užklausas per mūsų svetainę, atkreipkite dėmesį, kad mes perduodame duomenis, įskaitant asmens duomenis, į Lietuvą ir ten juos tvarkome. Jūsų sutikimas su šia privatumo politika, kai pateikiate tokią informaciją, reiškia sutikimą šiam perdavimui.

Taip pat tik gavus jūsų sutikimą, mes galime perduoti jūsų asmeninius duomenis kitiems „Baker Tilly International“ nariams, kuriems reikia šių duomenų, kad galėtume įvykdyti užsakytas paslaugas.

Mes neatskleidžiame jūsų asmeninės informacijos, nebent mes pagal įstatymą esame priversti tai daryti.

Mes imsimės visų būtinų veiksmų, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios Privatumo politikos, o jūsų asmeniniai duomenys nebus perduodami organizacijai ar šaliai, nebent bus įdiegta tinkama kontrolė, įskaitant jūsų duomenų saugumo užtikrinimą.

Trečiosios šalys

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų  visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie gali turėti prieigą prie Jūsų duomenų, tokie kaip svetainės turinio talpinimo tiekėjai ir svetainės analitikos paslaugų teikėjai.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, nustojame tvarkyti šiais tikslais po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki 3 metų.

Jūsų kontaktinė informacija nurodyta, kai siunčiate mums elektroninę žinutę svetainėje bus saugoma ir tvarkoma iki mūsų paslaugų teikimo pabaigos arba kitais atvejais, Jūsų kontaktinę informaciją tvarkome 3 metus nuo duomenų gavimo dienos.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitas Baker Tilly International nares ir jų internetines svetaines, tačiau ši privatumo politika taikoma tik asmeniniams duomenims, surinktiems per www.bakertilly.lt svetainę. Mes nesame atsakingi už privatumo apsaugą kitose svetainėse. Mes raginame savo lankytojus būti atidžiais paliekant mūsų svetainę ir perskaityti kitų svetainių, kurios renka ar naudoja asmeninius duomenis, privatumo politiką.

Privatumo politikos galiojimas

Karts nuo karto mes atnaujiname šią privatumo politiką. Mes informuosime jus apie bet kokius pakeitimus, paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką. Šio privatumo politikos pakeitimai įsigalios, kai jie bus paskelbti šioje svetainėje.

Susisiekite su mumis

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą,  atšaukti duotus sutikimus, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą,  galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: privacy@bakertilly.lt